Правити

Гід по вибору сушарки для посуду


Сушарка для посуду – це помічниця, яка потрібна на кухні кожен день. Вона не тільки допомагає посуді висохнути перед складуванням в шафу, а й дозволяє зберігати тарілки і кружки першої необхідності в швидкому доступі. А ще сушка для посуду може бути прикрасою кухні. У цьому матеріалі ми розповімо про те, які різновиди ви можете знайти в магазинах, а також на що звернути увагу при покупці.

Основні види сушарок: оцінюємо конструкцію, дизайн, зовнішній вигляд, матеріали

Моделі кухонних сушарок для посуду поділяються за способом установки:

Встановлювані на мийку. Це сушарки-трофлекси з нержавійки або пластику, які закріплюються на раковині. Такі вироби прості і легкі, вони не створюють дизайнерської навантаження на кухні і вміщають невелика кількість тарілок. Так як така сушка завжди знаходиться під рукою, на неї також зручно складати миті овочі. У магазинах ви можете знайти трофлекси у вигляді сіток, грат або перфорованих дощок.

Вбудовувані в модулі кухонного гарнітура. Монтуються в підлогу тумби, висувні ящики або навісні шафи кухні, в тому числі в кутові. Найпростіші моделі мають два яруси для кухлів і тарілок, більш складні конструкції передбачають найрізноманітніші відділення, наприклад, для келихів. Закриті фасади захищають чисту начиння від пилу, а так як вбудовуються сушки мають піддони, в них можна складати посуд прямо з мийки. Правда це не дуже зручно і не так уже й «корисно» для каркаса шафки – аж надто велика вологість в ньому створюється. Тому основну сушилку в шафі і слід доповнювати допоміжної, що стоїть біля мийки.

Настільні. Встановлюються біля мийки, наприклад, на крило або стільницю. Настільні моделі бувають складними і стаціонарними, одно-, дво- або трьох-ярусними, з відділеннями для столових приладів і без них. Так як настільні сушарки для посуду завжди на виду, їх варто вибирати під стиль і колірну гамму інтер’єру кухні.

Навісні. Закріплюються в потрібному місці на стіні, на рейлинге або всередині кухонного гарнітура. Підбираються так, щоб розміри відповідали наявним вільного простору.
0

Автор: FoodGuide0 Comments

No Comment.