Правити

Правила етикету за столом: норми та культура поведінки


Застільні заходи – це іспит для кожної людини на знання етикету і хороших манер. Сучасне життя важко уявити без походів в ресторан або в гості. Дотримання правил допоможе і гостю, і господареві заходи постати в суспільстві як вихованому індивідууму з правильно щепленими навичками спілкування.

Що це таке?

Часто поняття «етика» і «етикет» прирівнюють або об’єднують. Етика має більш широке значення, говорячи про неї, слід мати на увазі особистісні моральні цінності індивідуума. Такі риси людини виховується з раннього дитинства. Зазвичай глибина і сила моральності індивіда залежать від міжособистісних відносин у родині (модель сім’ї), способів виховання, зусиль освітніх установ, спрямованих на прищеплення хороших манер школярам, дружнього оточення, особистих рис характеру.

Етикет – це звід конкретних правил, яких має дотримуватися будь-яка вихована людина, це норми поведінки, прийняті суспільством до суспільства загалом або до конкретного індивідуума зокрема. Можна бути високоморальною людиною з виключно правильними моральними цінностями, але не знати хороших манер. І навпаки.

Застільний етикет – це правила того, як людині слід вести себе в ресторані, гостях, на пікніку, порядок взаємин чоловіка і жінки, людей різних рангів і віку на подібних заходах.
0

Автор: FoodGuide0 Comments

No Comment.